Międzynarodowa Konferencja we Wrocławiu

KONFERENCJA_A4_druk
Mamy zaszczyt Was poinformować, że nasz klub został patronem medialnym Międzynarodowej Konferencji „Harmonia konia w medycynie naturalnej i sportowej” prowadzonej przez Joyce Harman ze Stanów Zjednoczonych.
 
poniżej zamieszczamy więcej informacji na ten temat :)
Serdecznie zapraszamy!!
 
Międzynarodowa konferencja HARMONIA KONIA W MEDYCYNIE NATURALNEJ I SPORTOWEJ, 15-16 października 2016 we Wrocławiu.
 
Konferencja pierwszego dnia odbędzie się na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt przy ul. Chełmońskiego 38c, we Wrocławiu w godz. od 9.30 do 17.30. Drugiego dnia spotkanie odbędzie się na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice, od 9.00 do 16.00. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne pierwszego dnia oraz fakultatywne drugiego dnia.
 
Prowadzącą konferencję Joyce Harman ze Stanów Zjednoczonych jest uznanym lekarzem medycyny weterynaryjnej na całym świecie. Po raz pierwszy w Polsce na konferencji prezentowany będzie holistyczny aspekt konia w medycynie weterynaryjnej i sportowej.
Prelegentka jest specjalistką z zakresu fizjoterapii koni, medycyny alternatywnej, a także medycyny sportowej oraz fizjologii treningu koni. Joyce Harman jest autorką wielu publikacji naukowych oraz książek o dopasowaniu siodeł. Ponadto, wynalazła i opatentowała nowy wzór kagańca dla koni, który umożliwia ograniczenie spożywania paszy. Więcej na ten temat na: www.harmanymuzzle.com.
 
Konferencja jest skierowana do hodowców, trenerów, jeźdźców, właścicieli koni, zoofizjoterapeutów, a także lekarzy weterynarii. Tematyka ta zainteresuje również studentów wydziałów zootechnicznych, weterynaryjnych i pokrewnych, gdzie przekazywana jest wiedza z zakresu hipologii.
 
Informacje i zapisy na stronie:
www.konferencjajoyceharman.pl
Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck